Inglise Vene

Holograafiline sihik Diamond


Diamond XT

Diamond SAS

XT seeria sihik on ka 2007-l aastal maailma kõige väiksem kiirsihik.

Nikko Stirling esitles koos kahte uut XT ja SAS-seeria kiirsihikut, mis pakuvad hulga võimalusi nii jahimeestele kui sportlastele. Kõik Diamond kiirsihikud on valmistatud Jaapanis kasutades uusimaid saavutusi optikas ja tootmises. Sihikute korpused on valmistatud kergsulamist, mis annab sihikutele suurepärase jäikuse.

XT-seeria sihiku pikkus on ainult 39 mm ja kõrgus ainult 24 mm. Spetsiaalne katetega optika tagab märgi parima teravuse. Punatäpp on seatav kõrgus-  ja külgsuunas kui sihik on paigaldatud püssile või püstolile. Täpp aktiveeritakse sihiku katte eemaldamisega ja lülitatakse välja sihiku katte paigaldamisega. Pimedas aktiveerimine on võimalik ka lisalüliti abil. Toitepatarei on ka relva peal hõlpsasti vahetatav. Kinnitusjalg võib olla Weaver-tüüpi või relvakohane.

SAS-seeria omadused on samased XT-seeriaga, kuid SAS on disainitud ka veekindlaks. Mõõtmed on veidi suuremad. Pikkus on 48 mm, laius 25 mm ja kõrgus 24 mm. Toitepatarei on samuti relva peal kahe kruvi eemaldamisega vahetatav. Sihik aktiveerub samuti kattest ja punatäpp on valgustundliku seadega.Soovituslikud üksikmüügihinnad EEK, sisaldavad käibemaksu 18%.
Tootekood Nimetus Kirjeldus Hind Kogus Telli
3150170 Holograafiine sihik Diamond SAS-seeria, püssidele, 48x25mm 332.28
3150175 Holograafiine sihik Diamond XT-seeria, käsirelvadele, 39x24mm 299.55


© Tallinna Field Target 2007-2017 Tallinn